główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
AKTUALNOŚCI archiwum zaproponuj sidebar SPORT hokej piłka MOJE MIASTO załóż konto przypominanie hasła regulamin faq OGŁOSZENIA twoje ogłoszenia dodaj ogłoszenie pokaż ogłoszenia szukaj w ogłoszeniach GSM ROZRYWKA puby kawiarenki internetowe hydepark widokówka film sztuki głosowania KULTURA bytomskie centrum kultury kino gloria kinoteatr bałtyk miejska biblioteka publiczna muzeum górnośląskie opera śląska śląski teatr tańca KALENDARZ dodaj wydarzenia MIASTO urząd miejski noclegi SZUKAJ
M E N U

Aktualności ogólne

Puby

Kawiarenki internetowe


W I A D O M O Ś Ć

Wystawa ABSOLUT MIASTA w Bytomiu.

Prezentowana w grudniu 2005 roku w Warszawie wystawa zdjęć ABSOLUT MIASTA cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród osób otwartych na sztukę i nowatorskie, świeże spojrzenie na świat. Marka ABSOLUT postanowiła zaprezentować swoją kolekcję zdjęć w pozostałych dużych miastach Polski. W najbliższym czasie wystawa Absolut Miasta odwiedzi także Bytom.

W bytomskim klubie Fat Mammas od 6 do 12 kwietnia br. oprócz wystawy ABSOLUT MIASTA na gości czekają konkursy, w których do wygrania są darmowe drinki, pocztówki z kolekcji ABSOLUT MIASTA, a także bilety wstępu na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Specjalnie na tę okazję została utworzona strona www.absolutmiasta.pl, która zabiera odwiedzających w podróż dookoła świata w ujęciu marki ABSOLUT. Ponadto strona zawiera dokładne opisy absolutowych drinków, jakie pija się w światowych metropoliach, a także konkurs, polegający na rozpoznaniu, jakie miejsca, przedstawiają absolutowe portrety.Wystawa ABSOLUT MIASTA po raz pierwszy jest przedstawiana w Polsce. Wśród portretów światowych miast znajduje się wyjątkowy obraz ABSOLUT WARSAW, którego premiera odbyła się w grudniu ubiegłego roku z okazji 50. urodzin Pałacu Kultury i Nauki. Portret jest prezentem urodzinowym, jaki marka ABSOLUT przygotowała specjalnie dla zeszłorocznego jubilata.

Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia niepowtarzalnej kolekcji zdjęć, zainspirowanej klimatem i energią najciekawszych miast i miejsc na świecie. Wystawa ABSOLUT MIASTA oddaje ich niepowtarzalność poprzez próbę uchwycenia na fotografiach osobowości każdego z miejsc, wraz z charakterystycznym dla nich światem emocji, kolorów, zapachów, dźwięków.

W szczególności polecamy przyjrzenie się z bliska portretowi stolicy - symbolowi przemiany, jaka wystąpiła w Warszawie na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat. Widnieje na nim oczywiście Pałac Kultury i Nauki, który jest niekwestionowanym symbolem polskiej stolicy. Autorem zdjęcia ABSOLUT WARSAW jest po raz pierwszy Polak - Jacek Wołowski, wybitny fotografik, mistrz fotografii przedmiotu.

ABSOLUT MIASTA to międzynarodowa kolekcja portretów światowych miast w interpretacji marki ABSOLUT. Najwięksi fotograficy od 1987 roku zatrzymywali na zdjęciach charakterystyczne dla danego miasta momenty, wydarzenia, budynki czy miejsca, które w połączeniu z kreatywnością marki, dały unikalny efekt. W części portretów wystąpiła także butelka słynnej ABSOLUT VODKA. W pozostałych charakterystyczne elementy danego miasta zyskały nowy absolutny kształt.

Wśród wielu miast i miejsc, które marka ABSOLUT odwiedziła, tworząc swoją kolekcję, znalazły się największe metropolie świata, takie jak Nowy Jork, Melbourne, Chicago, Oslo, Madryt, Moskwa, Amsterdam czy Singapur. Do portretów światowych metropolii dołączyły portrety ciekawych i nietypowych zakątków świata, np. Transylwanii czy Amazonii. ABSOLUT MIASTA to wyjątkowa podróż dookoła świata, inteligentna i z poczuciem humoru. I tak do dzisiaj, w ciągu 18 lat w kolekcji pojawiły się dziesiątki portretów miejsc z całego świata.

Z myślą o wszystkich przyjaciołach ABSOLUT VODKA przygotowany został ekskluzywny album "ABSOLUT MIASTA. Absolutnie światowy album". To kompendium wiedzy na temat kolekcji, które może stać się własnością wszystkich tych, którzy przyślą na adres absolut@sensors.pl swoje pełne dane (imię i nazwisko, data urodzenia, adres korespondencyjny, adres e-mailowy), a w tytule maila wpiszą po prostu "Album ABSOLUT MIASTA".

Więcej informacji udziela:
Dominika Nawrocka
Biuro Prasowe marki ABSOLUT
tel.: +48 22 444 0 665
dominika_nawrocka@sensors.pl

K O M E N T A R Z E
[1] ~anna odpowiada na informację główną 2006-04-28 09:51:31 
 
bez komentarza
 
 odpowiedz na ten komentarz  
[2] ~pomyslodawca odpowiada na informację główną 2006-05-23 18:41:22 
 
mam pomysł na ABSOLUT Bytom - gdzie moge go zgłosić
 
 odpowiedz na ten komentarz  
[3] ~pomyslodawca odpowiada na informację główną 2006-05-23 18:53:57 
 
mam pomysł na ABSOLUT Bytom - gdzie moge go zgłosić
 
 odpowiedz na ten komentarz  
[4] ~6608871190 odpowiada na informację główną 2006-07-12 19:50:49 
 
czesc sabina w domku Polki w dorotka zeciek 5 nie to powiesz... bytom kochnire powiesz.. ale powiesz!!! w wies.. go nie to ty już coś Gowiesz Dzień:))
 
 odpowiedz na ten komentarz  
[5] ~slawek odpowiada na informację główną 2006-08-27 16:01:23 
 
no jakze bytomska wystawa tylko zamiast absolut powino być"pokusa" bytom miasto sklepów z alkochole- oco tu chodz??
 
 odpowiedz na ten komentarz  
[6] ~mieszkaniec121b odpowiada na informację główną 2006-09-16 00:10:40 
 
ABSOLUT w Bytomiu ???? wystarczy spacer ul Dworcową,Wolności,Piekarską - i widać że wystarczy wino marki wino w ruinach i podwórkach w centrum \"miasta\"
 
 odpowiedz na ten komentarz  
[7] ~marzem odpowiada na informację główną 2007-01-19 08:53:01 
 
Ludzie o co Wam chodzi...przecież to tylko kampania reklamowa. Nikt Wam tego nie każe kupować:P A swoja drogą to po części również reklama miasta.
 
 odpowiedz na ten komentarz  

 
   
   
redakcja reklama kontakt